Co nowego w tym tygodniu.

Opublikowano: 22.10.2018 r.

Bohater ostatniego tygodnia, radny Adam Cyran i ekscesy sąsiedzkie na ul. Cmentarnej. Czekamy na odpowiedź z wodzisławskiej prokuratury i odmawiamy zajęcia się podrzuconym przez prokuraturę materiałem. Nowe dokumenty.

Drodzy czytelnicy.

Dziękujemy za maile i komentarze. Do niektórych z nich ustosunkujemy się w artykuach lub w ich aktualizacjach.

W tym tygodniu kontynuować będziemy sprawę radnego Adama Cyrana, który pracy nam nie ułatwia.  A sobie obrony wizerunku. Do dziś nie odpowiedział na nasze pytania. Podobnie jak Policja czy wodzisławska Prokuratura. Ta ostatnia jednak zrewanżowała się przesłaniem nam materiału prasowego o popełnionym (rzekomo) w Radlinie przestęenia a nie mamy zaufania, odmówiliśmy publikacji tego materiału i ponowiliśmy nasze pytania do prokurator Cisowskiej.
Bo to nie Prokurator Rejonowy będzie decydował czym się zajmujemy tylko zespół redakcyjny.

Wśród nowych tematów jakie poruszymy w tym tygodniu będzie sprawa skradzionego płotu na ul. Cmentarnej oraz jeden z ostatnich sąsiedzkich ekscesów na tej ulicy.

Rozpoczniemy również cykl artykułów poświęconych wysypisku śmieci na ul. Cmentarnej, który stał się zarzewiem konfliktu i chuligańskich ekscesów członków „spółdzielni śmieciarskiej” i dał, wobec braku jakichkolwiek rzeczywistych działań Urzędu Miasta, by śmieci skutecznie usunąć, poddytuł dla naszej gazety:”Na własnych śmieciach”.  

Opublikujemy również dodatkowe dokumenty do artykułów, które ukazały się w ubiegłych tygodniach.
Prosimy o opinie, uwagi, komentarze oraz nadsyłanie materiałów, które wpisują się w nasz profil. Będziemy publikować każdą wartościową opinię lub artykuł.

Autor: Udo Linde

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

co to wszystko ma na celu ?

Powiązane posty

Kim jest Adam Cyran? Prokurator Cisowska też nabrała wody w usta.Do tego milczącego grona doszlusowała prokurator Agnieszka Cisowska z Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śl. Kim jest Adam Cyran, że osoby (...)
Doniesienie karne na radnego Adama Cyrana trafiło do prokuratury.Do Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śl. trafiło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Adama Cyrana polegającego na (...)
A Leszek Dudała milczy.Niegdyś tak rozmowny i chętny do „pośrednictwa”, dziś Leszek Dudała nie daje znaku życia.