A Leszek Dudała milczy.

Opublikowano: 16.10.2018 r.

Niegdyś tak rozmowny i chętny do „pośrednictwa”, dziś Leszek Dudała nie daje znaku życia.

W dniu 8 października 2018 roku Bogusław Cesarz zadał pytanie st. sierż Leszkowi Dudale z Komisariatu Policji w Radlinie, dotyczące jego interwencji („pośrednictwa” jak chce Dudała) w sprawie uszkodzenia ogrodzenia Grzonki.

Pytanie proste, dotyczące opisu szkód jakie w doniesieniu (zleceniu „pośrednictwa” jak chce Dudała) opisał radny Adam Cyran.

Nie doczekał się odpowiedzi. I chyba się już nie doczeka, więc zgodził się na ich upublicznienie.

St. sierż. Leszek Dudała sam określił swoją pracę policjanta w Komisariacie Policji w Radlinie jako „pośrednictwo”.

Wiemy o tym z treści uzasadnienia postanowienia prok. Agnieszki Cisowskiej o odmowie wszczęcia dochodzenia z dnia 28 wrzesnia 2018r.:

„…z relacji Leszka Dudała wynika, że intencją Adama Cyran, który do niego zadzwonił, była prośba niejako „pośredniczenia” pomiędzy panem Grzonka a panem Cesarz w kwestii przekazania wezwania do uregulowania szkody za uszkodzone ogrodzenie, co ten uczynił”

 

Oto treść emaila do st. sierż Dudały a jeszcze niżej tradycyjny licznik odmierzający czas jaki upłynął od zadania pytania.

 

st. sierż. Leszek Dudała

Szanowny Panie.

W styczniu br otrzymał Pan zgłoszenie od p. Adama Cyrana, radnego Miasta Radlin w sprawie szkody spowodowanej obcinaniem przeze mnie gałęzi.

Mniejsza już o formę zgłoszenia. Pan, zdaniem prokuratora, twierdzi, że było to zlecenie “pośrednictwa”, pan Cyran zaś, że złożył doniesienie w sprawie przestępstwa ściganego z urzędu (nie podał jednak kwalifikacji prawnej czynu) w oparciu o art. 304 kpk.

Proszę o w miarę dokładną informację, jakie szkody i ich zakres wymienił radny Cyran w swym doniesieniu czy też prośbie o “pośrednictwo”.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

kopia maila do st. sierż. Leszka Dudały

 

Na odpowiedź czekamy 987 dni.

Autor: Zofia Chudy

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Piotr Grzonka et consortes donoszą na sąsiadkę – 18 kwietnia 2016 rokuDziewiętnastego kwietnia 2016 roku Piotr Grzonka wraz grupą użytkowników nielegalnego wysypiska śmieci złożyli kolejne doniesienie na (...)
Radliner w nowej odsłonie.Radliner w nowej odsłonie, ze zmienionym layoutem oraz funkcjonalnością. Systematycznie będziemy przenosić treści ze starej wersji, dodając co (...)
Poznaliśmy pytania jakie Bogusław Cesarz zadał radnemu Cyranowi. Do dziś nie otrzymał odpowiedzi.Dlaczego radny nie potrafi odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących jego działań jako radnego? Czy radny Adam Cyran ma coś do ukrycia?