Radio Radlin niczym Radio Erewań

Opublikowano: 17.12.2018 r.

W dniu 14 sierpnia Barbara Marciniak w sposób niewybredny zaatakowała sąsiadkę. Z morza obelg i „dobrych rad” zajmijmy się tylko zarzutem, że Kornelia Cesarz otrzymała od matki Marciniak drogę o szerokości 1,5 metra by uzyskać dostęp do drogi publicznej.

Barbara Marciniak podczas awantury zrobionej sąsiadce tego dnia, prócz porad kulinarnych, zarzuciła jej jeszcze, że dostała od jej matki drogę dojazdową o szerokości 1,5m by uzyskać dostęp do drogi publicznej. Za co, należy domniemywać, ma dawać sobą pomiatać przez rozwydrzone bezkarnością i wsparciem miejscowych oficjeli towarzystwo.

Czy matka Barbary Marciniak istotnie dała kawał gruntu Kornelii Cesarz?

Sprawdziliśmy.

Nie półtora metra a dwa. Nie dała a sprzedała. Taka drobna różnica. A Marciniak chciałaby mieć ciastko i je zjeść.

Niestety, droga została przejedzona przez małą Basię, bo zapewne na jej zachcianki i utrzymanie, ciężko zarobione pieniądze które sąsiadka musiała zapłacić za kawałek gruntu, zostały przeznaczone.

Przeglądając materiały z rozpraw sądowych nietrudno dojść do przekonania, że w Radlinie istnieje lokalna odmiana sowieckiego Radia Erewań.

Bo jak to było?

Dzwoni słuchacz do Radia Erewań i pyta:

Czy to prawda, że w Moskwie, na placu Czerwonym, rozdają samochody?

Prawda – odpowiada radio – tyle tylko, że nie w Moskwie a w Leningradzie, i nie na Placu Czerwonym a na Placu Zimowym, i nie samochody a rowery. I nie dają a kradną…

Dała? Sprzedała? Jaka to różnica?

Autor: Zofia Chudy

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Poznaliśmy pytania jakie Bogusław Cesarz zadał radnemu Cyranowi. Do dziś nie otrzymał odpowiedzi.Dlaczego radny nie potrafi odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących jego działań jako radnego? Czy radny Adam Cyran ma coś do ukrycia?
Radny Adam Cyran nie odpowiada na nasze pytania.Pytania z 5 października pozostały bez odpowiedzi. Dlaczego Adam Cyran nie potrafi odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących jego działań (...)
Cyran a sprawa polska.Rację ma Morawiecki, że ludzie są głupi. Kupią wszystko co się im nabajdurzy.