Radny Adam Cyran nie odpowiada na nasze pytania.

Opublikowano: 10.10.2018 r.

Pytania z 5 października pozostały bez odpowiedzi. Dlaczego Adam Cyran nie potrafi odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących jego działań jako radnego?

Oto pytania sprzed sześciu dni, na które będziemy musieli sobie sami odpowiedzieć:

W dniu 22 maja br. poinformował Pan pana Bogusława Cesarza, że skierował Pan zawiadomienie do Policji w Radlinie o przestępstwie ściganym z urzędu polegającym na “zniszczeniu mienia”.

  • Proszę o podanie kwalifikacji prawnej czynu, który był powodem Pana doniesienia.
  • Na czym to “zniszczenie mienia” polegało?
  • Czy dokonał Pan oględzin szkód i kiedy?
  • Czy posiada Pan jakąś notatkę z tych oględzin i dokumentację fotograficzną?
  • W jakim dniu te oględziny miały miejsce?
  • Czy kontaktował się Pan ze sprawcą przestępstwa?
  • W jaki sposób dokonał Pan zgłoszenia przestępstwa, w jaki sposób opisał okoliczności zdarzenia, w jaki sposób opisał powstałe szkody?

Poprosiłam również o dodatkowe informacje i komentarz, obiecując przekazać jego stanowisko w tej sprawie w przygotowywanym artykule.

Pan radny Adam Cyran nie odpowiedział na nasze pytania.

Na odpowiedź czekamy 990 dni.

Autor: Zofia Chudy

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Głos mieszkańca. Kontrowersje wokół płac nauczycieli w radlińskich szkołachOtrzymaliśmy artykuł do publikacji, dotyczący sposobu wynagradzania nauczycieli w radlińskich szkołach. Autor prosił o zachowanie anonimowości i (...)
Jabłkami w sąsiadkę. Wojna jabłkowa na ul. CmentarnejPrzynajmniej jedna rzecz nie ogranicza Piotra Kozła. Jest nią wyobraźnia. Jako pierwszy na świecie wpadł na oryginalny pomysł poradzenia sobie ze (...)
Kupa śmiechu. Przedszkole na ulicy Rymera 15.Czego boi się Barbara Magiera? Bo chyba nie kilku prostych pytań dotyczących działalności jednego z jej pretorianów? Co kryje się za paniką z (...)